charity_found (charity_found) wrote,
charity_found
charity_found

Спасибо нашим партнерам ПрАТ «МетЛайф» за добрые слова в адрес нашего фонда!


ПрАТ «МетЛайф» продовжує підтримку благодійного фонду «Сподіваюсь і вірю» задля порятунку дитячих життів.

Зокрема, ПрАТ «МетЛайф» надає допомогу дітям, які страждають від онкологічних захворювань. Протягом січня 2017 – березня 2018 року 41 дитина отримала життєво необхідні ліки на боротьбу із тяжкою хворобою.

За всю історію партнерства із фондом «Сподіваюсь і вірю» 2013 року ми допомогли 108 родинам на загальну суму в більш ніж 385 тисяч гривень. Усі ці кошти були спрямовані на закупівлю медикаментів, які відсутні у лікарнях. Так, завдяки зусиллям працівників благодійного фонду родини отримують суттєву підтримку з купівлею ліків.

Ми дуже раді нашому партнерству із фондом «Сподіваюсь і вірю», адже навіть невеликими кроками ми разом із малечею йдемо до перемоги у цій тяжкій боротьбі.

Щиро бажаємо якнайскорішого одужання усім дітлахам та віримо у силу добрих справ!

Про MetLife, Inc.
MetLife, Inc. є однією з найбільших світових компаній страхування життя, яка представлена на ринку з 1868 року і вже протягом 150 років утримує провідні позиції в сфері страхування життя. MetLife, Inc. надає послуги страхування життя індивідуальним і корпоративним клієнтам, послуги пенсійного забезпечення та управління активами через свої дочірні компанії та філії. MetLife, Inc. обслуговує більше 100 мільйонів клієнтів і 90% компаній з переліку FORTUNE 100® у більш ніж 40 країнах світу та посідає провідні позиції на ринках США, Японії, Латинської Америки, Азії, Європи та Близького Сходу. MetLife, Inc. посідає 174 місце у світовому рейтингу найбільших компаній світу 2017 року «Forbes Global 2000SM», а також 42 місце у рейтингу Fortune 500® за 2017 рік.

Tags: #charity, #children, #found, #ukraine, благоДарю, благотворительность, дети, любовь, онкология, помощь, рак, украина, фонд, хочу помочь
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments